Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2

Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2Edukační panel a stolní hry pro děti od 3 let - PXX-05-IN-2+4

Doprava zdarma

Novinka

1699 Kč na objednávku

Kreativní pixelové,hrací a výukové desky PIXIE CREW jsou velice originální didaktickou pomůckou pro děti. Jedná se o silikonové desky s pixelovými body. S touto deskou si bude každé dítě nejen hrát, ale i hravou formou se učit abecedě i matematice. Originální hrací deska je vyrobena z nejkvalitnějšího silikonu. Tato silikonová plocha slouží jako prostor, na který lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled pixelové desky, psát a počítat na ní, hrát piškvorky, lodě... Celý popis...

PIXIE CREW
Značka PIXIE CREW představuje pixelové zboží nejvyšší kvality. Na barevnou silikonovou desku lze tvořit originální obrázky za použití 24 barev pixelů.

Popis zboží

Kreativní pixelová hrací deska a zároveň edupanel PIXIE CREW, je velice originální, didaktická a školní pomůcka pro děti. Jedná se o silikonovou desku s pixelovými body. S touto hrací deskou si bude hrát každé dítě. Originální hrací deska je vyrobena z nejkvalitnějšího silikonu. Tato silikonová plocha slouží jako prostor, na který lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled pixelové desky.Je výbornou zábavou pro celou rodinu. Děti se hravou formou učí základy abecedy, matematiky, trénují jemnou motoriku a dětskou představivost. 

Parametry kreativní pixelové edukativní a hrací desky PIXIE CREW

 • materiál silikon - rozměry 1 desky (Š x V x H) 28,8 x 21 x 0,4 cm
 • hmotnost 1100 g
 • rozměry silikonové desky 27 x 21 pixelů, v balení 5ks desek( černá,modrá,fuchsiová transparentní 2x)
 • celkový počet použitelných pixelů na silikonové desce 563
 • velikost pixelů VELKÉ PixieCrew
 • počet pixelů zahrnutých v ceně hrací desky: 1400 kusů (50ks od každé z 24 barev,100ks písmen a 100ks číslic a znaků)
 • v sadě je k dispozici 24 barev silikonových pixelů
 • součástí balení jsou podkladové desky s písmeny, číslicemi, znaky a obrázky

Specifikace pixelové hrací desky PIXIE CREW

 • vyrobeno z nejkvalitnějšího, velice odolného a nezávadného silikonu
 • výborná didaktická a výuková pomůcka
 • formát A4
 • 24 barev, písmena, znaky a číslice
 • papírové předlohy jsou součástí balení
 • rozvíjí představivost, zručnost a jemnou motoriku
 • dostatek prostoru pro skládání kreativních obrázků

Podrobný popis kreativní hrací desky

Pixelový hrací a edukační panel PIXIE CREW je díky možnosti vytvoření jakéhokoliv designu, či přebarvení  silikonového panelu dokonalou hrou a současně barevnou didaktickou pomůckou. Je vhodným dárkem jak pro předškoláky od 3 let, tak pro čerstvé prvňáčky.

Pixelová hrací deska je ve formátu A4. Balení obsahuje 5 papírových předloh, podle kterých lze skládat slova, příklady, obrázky nebo si můžete zahrát zábavnou hru, jako například Piškvorky,Lodě..Dále je v balení 5 kusů barevných pixelových desek, z nichž 2 jsou průhledné a lze pod ně dát jakýkoliv obrázek a dle něj nechat dítě skládat. 

Kreativní edupanel je vhodný jako pomůcka pro mateřské školy či 1. stupeň základní školy. Na prostoru 27x21 pixelových bodů tak můžou cvičit psaní a počítání zábavnou formou a současně rozvíjet svou představivost, tvořivost a zručnost.

Fotky výrobku jsou pouze ilustrační.

Zákaznický servis

Důležité informace