O pixelovém zboží

Produkty PIXIE CREW a Pixelbags jsou novinkou na našem i celosvětovém trhu, nabízející kreativní tašky, školní batohy, penály, pouzdra na mobily a tablety, obaly na počítače, notebooky, ale i dámské kosmetické taštičky nebo peněženky.

Výsledný design si každý dotvoří přesně podle svých představ.

Tato novinka umožňuje své myšlenky, nápady a fantazie přenášet na funkční výrobky denní potřeby, pomocí drobných barevných „pixelů“, které se na ně připevňují podobně jako kostičky Lega. Záleží jen na fantazii samotných tvůrců, jaké obrázky vytvoří. A stejně jako u ostatních kreativních stavebnic se také u Pixelbags a PIXIE CREW dá obrázek, který se již omrzel rozebrat, aby bylo možné vytvořit nový.

Kreativita + kvalita

Uvažujete například darovat svým dětem nevšední školní batoh? Ano, batoh musí být v první řadě kvalitní, zdravotně správně vybavený a musí vyhovovat potřebám malých i velkých studentů. To není ale zdaleka všechno, protože design je to, co nás na první pohled zaujme a je jedním z hlavních kritérií výběru.

Tento problém již s batohy Pixelbags a PIXIECREW nemusíte řešit, protože vaše dítě si prostě na batohu vytvoří to, co se mu právě líbí. Může si na něj vyskládat třeba oblíbenou postavičku z hry Minecraft a děvčata svojí oblíbenou Hellou Kitty. Pak vám prcek povyroste, začne sportovat a udělá si batoh v designu svého oblíbeného sportovního klubu.

Každý produkt je vybaven silikonovou deskou pro umístění pixelů. Použitý silikon je nejvyšší kvality, s atesty sanitárního silikonu. Patentované uchycení pixelu na pozici zajišťuje snadné vytváření obrázků a při běžném užívání pevně drží. Počet pixelů a jemnost rozlišení umožňuje vytvářet i složité obrazy obličejů, jako je například Mona Lisa. K dispozici je 24 barev pixelů, zářivých i jemných, tlumených barev, které umožní popustit uzdu vaší fantazii.

Přineste kreativitu do každodenního života

Výrobky Pixelbags a PIXI CREW jsou skvělou didaktickou pomůckou, která podporuje dětskou představivost, kreativitu a pomáhajá rozvíjet jemnou motoriku a je pomůckou při léčbě vad řeči.

Výrobky Pixelbags a PIXIE CREW jsou zábavou pro celou rodinu

Skládání obrázků na naše produkty nemusí být pouze formou individuální zábavy, ale může se z ní stát společná zábava pro celou rodinu. Proč za dlouhých zimních večerů neuspořádat soutěž o nejzajímavější obrázek? Zahrajte si na batohu Piškvorky, vezměte ho na dovolenou, ať si vaše dítě za jízdy skládá, učte ho písmena a číslice, rozvíjejte jeho představivost, odtrhněte ho na chvíli od počítače.

Naše batohy s vaším dítětem porostou a už si nemusíte dělat starosti s designem, který omrzel. Navíc kupujete-li tento výrobek jako dárek, můžete na něj již před darováním vyskládat nějaký zajímavý motiv a dárek bude mít i punc vaší vlastní výroby.

Zákaznický servis

Důležité informace